Home / SlimBiotic Haberleri / Slimbiotic İçeriği Nedir?

Slimbiotic İçeriği Nedir?

Hem uygun fiyatlı hem de basit bir kullanıma sahip olan Slimbiotic; çuha çiçeği yağı, sinefrin, aspir yağı ve probiyotiklerin kompleksi gibi doğal bileşenlerden formüle edilmiştir. Buna ek olarak başka bileşenlerde slimbiotic üretiminde kullanılmıştır. Zaten paket üzerinde ürünün içeriğinde neler olduğu net ve açıklayıcı bir anlatım ile belirtilmiştir. Slimbiotic   üretiminde kullanılan bileşenlerin %90 ‘ı doğal içerikli olup, insan sağlığın hiçbir yan etkisini bulunmamaktadır.

 Slimbiotic Bileşenleri ve Özellikleri

Slimbiotic bileşenlerini özellikleri aşağıdaki gibidir. Her birinin insan sağlığına olumlu etkileri çok büyüktür. Bu nedenle slimbiotic tercih edecekler gönül rahatlığı ile satın alabilirler.  Slimbiotic üretiminde kullanılan doğal bileşenlerin özellikleri şunlardır:

  Çuha Çiçeği Yağı 

Sarı renkli çiçeği bulunan bu bitki uzun süredir, faydaları ile adından sıkça söz ettiriyor. Sadece zayıflatma ürünlerinde değil, aynı zamanda güzellik ürünlerinde de sıkça tercih edilen bu bitki, C ve E vitaminleri içermekte olup, metabolizmayı hızlandırıp, sindirimi güçlendirmektedir. Ayrıca vücuttaki yağların hızlı bir şekilde parçalayıp, vücuttan toksinleri ve zararlı maddelerin kısa sürede dışarı atmanıza yardımcı oluyor

 Sinefrin 

Slimbiotic içerisinde %6 oranında sinefrin adı verilen doğal bileşen bulunmaktadır. Bunun da faydası açlık ve şeker krizleriniz önlemekte ve size tokluk hissi vermektedir. Bu sadece diyet yaparken açlık krizlerine girmeyecek kontrollü bir şekilde beslenerek zayıflama imkânı bulacaksınız.

 Aspir Yağ

Doymamış yağ asitleri bakımından zengin olan aspir yapı, vücutta yağ birikimini önleyici bir özelliğine sahiptir. Ayrıca yağların fazlalık değil de vücutta enerji kaynağı olarak kullanılmasına   imkân sağlar.

 Probiyetiklerin Kompleksi

Bu maddelerin ise bağırsakları işleyişi üzerinde faydaları bulunmaktadır. Bağırsak mikroflarasının bileşimini geliştiren bu maddeler genel olarak bağışıklık sisteminin de olumlu etkilemektedir. Aynı zamanda sindirimi sistemini hızlandırarak vücudunuzu da potajenik mikroplara karşı da vücudun savunma mekanizması olmaktadır.

 Slimbiotic Yaraları

Slimbiotic kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra etkisini göstermektedir. Düzenli kullanmanız halinde vücudunuzu zararlı madde ve toksinlerde arındırır.  Metabolizmanızı hızlandırarak bel göbek kalça ve basen gibi bölgenizdeki fazla yağları kısa <amanda yok eder. Vücudun ihtiyaç duyduğu enerji için gerekli yağların enerji kaynağına çevirerek, daha zinde olmanızı sağlar.

About admin

Check Also

Zayıflama Yöntemleri Bitkisel

Kilolu olan kişiler zayıflama yöntemlerinden hepsini denerken hızlı etkiler almak isterler. Diyet programlarına ve dengeli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir